Oprogramowanie sklepu internetowego na abonament – czy to możliwe?

tworzenie kslepu

Z całą pewnością prowadzenie sklepu internetowego wymaga dużego zaangażowania i regularnego wprowadzania przeróżnych usprawnień. Konkurencja na rynku nie śpi i do tego jest bardzo duża. Nie obejdzie się także bez promocji e-sklepu w Sieci, bez czego trudno jest zaistnieć w branży i dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców. Sklep internetowy można reklamować na różne sposoby, co jednak wymaga mniejszych bądź większych nakładów finansowych. W przypadku nowopowstałych czy małych sklepów oraz firm mających ograniczony budżet na start, świetną opcją będzie zdecydowanie się na sklep internetowy na abonament. Dlaczego?

Gotowy sklep z hostingiem na abonament – czy warto?

Wiele osób chciałoby założyć swój własny sklep internetowy, ale często wstrzymuje je brak wolnych środków. Zlecenie stworzenia e-sklepu od podstaw specjaliście z całą pewnością wymaga ogromnych nakładów finansowych, jednakże mamy znacznie więcej możliwości. W sieci nie brakuje również gotowych rozwiązań, dzięki czemu nawet przy ograniczonym budżecie można szybko i tanio założyć sklep oraz prowadzić go bez nadwyrężania budżetu. Idealnym rozwiązaniem okazuje się być wówczas sklep internetowy na abonament. Dzięki temu możliwe jest oszczędzenie pieniędzy i spożytkowanie ich na rozbudowę witryny, rozwój swoich produktów czy też na działania marketingowe.

Decydując się na oprogramowanie SaaS, nie trzeba martwić się hostingiem, wynajęciem programisty i grafika ani też zakupem domeny czy szatą graficzną. Wystarczy zdecydować się na mniej lub bardziej rozbudowany pakiet i płacić zaledwie kilkadziesiąt złotych miesięcznie za prowadzenie e-sklepu. Do dyspozycji są zarówno integracje z hurtowaniami, internetowymi galerami handlowymi i serwisami akcyjnymi, jak również dodatkowe funkcjonalności i to całkowicie za darmo. Sklep na abonament to możliwość umieszczenia swoich produktów w wielu kanałach sprzedaży i zarządzania nimi wszystkimi z jednego miejsca. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie. Do tego można liczyć na wersję mobilną witryny i dostęp do przeróżnych szablonów przygotowanych w RWD.

Gotowy e-sklep w abonamencie dzięki platformie sklepów internetowych Sky-Shop.pl

Coraz więcej osób decyduje się na stworzenie sklepu internetowego na abonament w Sky-shop.pl, czyli platformie oferującej zaawansowane narzędzie pozwalające konfigurować oraz zarządzać swoim sklepem w prosty i bardzo intuicyjny sposób. Dostępne są różne pakiety – zarówno podstawowe za kilkanaście złotych miesięcznie dla małych sklepów, jak również droższe i bardziej rozbudowane za kilkadziesiąt czy kilkaset złotych miesięcznie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz